Vrabotuvanje.com - Работници за ПВЦ и Алуминиумска столарија - Битола - МЕТАЛ КОП ИНТЕРНАЦИОНАЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работници за ПВЦ и Алуминиумска столарија

Битола

Рок за пријавување:

  • МЕТАЛ КОП ИНТЕРНАЦИОНАЛ

Метал Коп Интернационал има потреба
од вработување на следната позиција:
 

Работници за ПВЦ и Алуминиумска столарија (3 Извршители)
(ЛОкација: БИтола )

 

Потребни квалификации: 

  • ССС или ВСС
  • Со или без работно искуство

Дополнителни информации:

  • Плата по договор;
  • Вид на вработување: По договор;
Сите заинтересирани да пратат свое CV преку полето Брза Апликација.
Контакт за повеќе информации: 078 /414 903
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде