Vrabotuvanje.com - Работник на машина за производство на картон - Скопје - ДС СМИТХ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работник на машина за производство на картон

Скопје

Рок за пријавување:

  • ДС СМИТХ

smartflex


 

DS Smith  е водечка европска компанија за производство на амбалажа приспособена на барањата од клиентот со нагласок на врвниот дизајн и локална услуга близу просториите на клиентот. Со портфолио на производи кое опфаќа транспортно пакување, продажно пакување, промотивно пакување и пакување за изложување, приспособено заштитно пакување и индустриско пакување, DS Smith  ги задоволува сите барања на пазарот. На глобално ниво делува во три дивизии: амбалажа, рециклирање и хартија.

Со тим од над 28.000 ентузијасти за амбалажа низ целиот свет, нашата цел е нашите вработени да се чувствуваат ценети и да го прифатат тоа што ние како бизнис имаме за цел да го оствариме. Силно ја поддржуваме важноста на внатрешната култура која се фокусира на амбиција и чесност.

Ги поттикнуваме вработените да ги прифатат нашите пет основни вредности: да се грижиме, да си задаваме предизвици, да ни веруваат, да реагираме, да сме упорни. Овие основни вредности не водат при донесување на одлуки и ги обликуваат политиките и праксите на компанијата. Ова ни овозможува успешно да ги оствариме нашите стратешки цели и да ги задоволиме потребите на сите наши заинтересирани страни. Повеќе информации на www.dssmith.com

 

DS SMITH СКОПЈЕ ВРАБОТУВА:
работник на машина за производство на картон


​Потребни квалификации:
  • Средно образование
  • Работно искуство во областа не е задолжително
  • Мотивирана и стабилна личност
  • Одговорност и посветеност на работата

Што нудиме: 
  • Атрактивни месечни примања
  • Платени прекувремени часови
  • Месечни бонуси согласно остварени таргети
  • Работа во две смени
  • Обезбеден оброк за вработените

Доколку ги исполнувате наведените карактеристики, сте флексибилни, спремни за учење и напредок во кариерата

АПЛИЦИРАЈТЕ !
преку полето Брза Апликација не подоцна од  23.07.2024 година

Само оние апликации кој ги задоволуваат критериумите наведени погоре ќе бидат поканети на интервју.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде