Vrabotuvanje.com - Бармен/ка - Скопје - МАКОТЕН ДООЕЛ Гевгелија
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • МАКОТЕН ДООЕЛ Гевгелија
Miniso
Casino FlaminGo
         Има потреба од проширување на свјот тим, на работно место:                    
 
Бармен/ка
 
 
Услови за извршување на работните задачи :
  • Степен на образование: СРЕДНО
  • Со или без работно искуство (претходно работно искуство во работата ќе се смета за предност)
  • Познавање на странски јазици ќе се смета за предност
 
Потребни вештини:
  • Работење во тим
  • Комуникативна, одговорна и лојална личност
  • Љубезност и позитивен став кон гости и вработени
  • Посветеност кон работата
 
 
*Месечни примања помеѓу 35.000 – 39.000 денари.
*Обезбеден оброк и пијалок.

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде