Vrabotuvanje.com - Салатер/ка - Скопје - ИГ-ГРУП ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ИГ-ГРУП ДООЕЛ

ИГ-ГРУП ВРАБОТУВА:

САЛАТЕР/КА

Потребни квалификации:

  • Образование во областа на Угостителството ќе се смета за предност;
  • Претходно работно искуство на слична или иста позиција не е задолжително (но ќе се смета за предност);
  • Познавање на англиски јазик;
  • Познавање на работа со компјутери.

Личен профил:

  • Одлични организациски и комуникациски способности
  • ​Професионален однос кон клиенти
  • Самоиницијативност и посветеност на работата
 

Доколку сметате дека ова е вистинската работа за Вас, Ве молиме испратете го Вашето CV преку полето Брза Апликација.Контакт телефон: 070-262-740
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде