Vrabotuvanje.com - Оператор за производствена линија - Велес - ПИ Кристал 1923 а.д.
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператор за производствена линија

Велес

Рок за пријавување:

 • ПИ Кристал 1923 а.д.
 • Адреса: Алексо Демниевски 18, 1400 Велес

Прехранбената индустрија „ПИ Кристал 1923 АД Велес“ од Велес веќе 100 години е синоним за квалитет. Нема домаќинство во Македонија во кое нашите производи немаат свое место. Денеска ПИ Кристал 1923 АД Велес е модерен прехранбен капацитет, во кој целокупниот производствен процес се одвива во строго контролирани услови што претставува најдобра гаранција за безбедноста и квалитетот на секој производ кој излегува од нашата фабрика.
 

 
Во моментов, имаме потреба од вработување на:
 
Оператор за производствена линија
 
 

Потребни квалификации:

 • Минимум ССС
 • Со или без работно искуство

Од кандидатот очекуваме:

 • Способност за работа во тим
 • Самоиницијативност, исполнителност и чесност
 • Организираност и одговорност
 • Способност за извршување на работни задачи, врзани со рокови
 • Ефективна вербална комуникација

Ви нудиме:

 • Исплата на регрес за годишен одмор; 
 • Можност за напредување во работата и награди за работна успешност и посветено извршување на работните задачи;
 • Работа во пријатна и позитивна атмосфера.
 
Сите заинтересирани кандидати, својата Професионална Биографија можат да ја достават преку полето Брза Апликација. 
 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде