Vrabotuvanje.com - Административен работник - Штип - Штип - ДАЛМА ФООД И КЕТЕРИНГ СЕРВИС ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Административен работник - Штип

Штип

Рок за пријавување:

 • ДАЛМА ФООД И КЕТЕРИНГ СЕРВИС ДОО

 

 

Поради проширување на обемот на работа, ДАЛМА ФООД И КЕТЕРИНГ СЕРВИС ДООЕЛ како водечка компанија во областа на кетеринг индустријата, присутна во 7 градови во земјава која вработува повеќе од 200 лица, има потреба од:

АДМИНИСТРАТИВЕН РАБОТНИК

Локација: Штип
 

Одговорности и задачи

 • Работа на компјутер, внесување податоци и водење евиденција на дневно ниво
 • Подготовка на документи и нивно соодветно архивирање
 • Навремено вршење на административни активности во согласност со правилата и процедурите на компанијата
 • Редовна координација со претпоставениот и организација на канцелариските обврски
 • Останати работни активности од делокругот на работното место, согласно укажаната работна потреба, а по налог на претпоставениот.

Потребни квалификации:

 • Завршено минимум средно образование;
 • Одлично познавање на MS Office пакетот;
 • Огранизираност и одговорност;
 • Претходно искуство на иста или слична позиција ќе се смета за предност;
 • Способност за самостојна и тимска работа, одредување приоритети и самоиницијативност.

 

Ние нудиме:

 • Работно време 40 часа неделно, прва смена, од понеделник до петок
 • Интерна обука од страна на компанијата и менаџерот
 • Редовни месечни примања, стимуланси и бонуси согласно перформасите
 • Регрес за годишен одмор
 • Oбезбеден топол оброк
 • Работа во позитивна средина со можност за напредување и понатамошно усовршување во работата
 • Договор за вработување на определено време со можност за негова трансформација на неопределено време

 

Доколку ги исполнувате условите и сте мотивирани за работа испратете ваша биографија преку полето Брза Апликација, со назнака: Административен работник за Охрид.

Селектираните кандидати ќе бидат избрани за понатамошно интервју.

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде