Vrabotuvanje.com - Вработување во Фабрика Карпош - Територија на Р.Македонија - Фабрика „Карпош“
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Вработување во Фабрика Карпош

Територија на Р.Македонија

Рок за пријавување:

  • Фабрика „Карпош“

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде