Vrabotuvanje.com - Касиер/ка - Скопје - МАКОТЕН ДООЕЛ Гевгелија
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • МАКОТЕН ДООЕЛ Гевгелија
Miniso
Casino FlaminGo
         Има потреба од проширување на свјот тим, на работно место:                    
 

КАСИЕР/КА

 

Услови за извршување на работните задачи:

  • Степен на образование ССС
  • Со или без работно искуство ( претходно работно искуство ќе се смета за предност)
  • Познавање на странски јазици ќе се смета за предност

Потребни вештини:

  • Работа во тим
  • Работа под притисок
  • Комуникативност, одговорност, лојалност

 

  • Почетни месечни примања 38.000-40.000 мкд со можност за напредок
  • Обезбеден оброк

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде