Vrabotuvanje.com - Оператор во производство - Скопје - ЕСИ ВРЕМЕНО ВРАБОТУВАЊЕ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператор во производство

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЕСИ ВРЕМЕНО ВРАБОТУВАЊЕ Скопје


Доколку сакате да станете дел од тимот на една од водечките компании во Македонија со 100 години традиција, богато портофолио на производи и број еден позиција на пазарот Ви нудиме вистински предизвик да станете дел од семејството на Пивара Ад Скопје а воедно и дел од големите интернационални семејства на Coca-Cola HBC и Heineken. Пивара Ад Скопје постојано го зголемува и надоградува својот тим и вработува:

ОПЕРАТОР ВО ПРОИЗВОДСТВО

 

Задачи:

 • Учествува во пакувањето на производот во шишиња, лименки и препакување на производ, согласно план за производство.
 • Одговара за целокупната работа во смената и исполнување на производниот план во својата работна зона,а води и евиденција за произведени количини производ.
 • Со помош на претходна обука, се грижи за отстранување на евентуални помали неправилности на машината.
 • Учевствува во дневни тимски состаноци пред почеток на смената и прави преглед на завршени и тековни активности.
 • Го следи, надгледува и контролира процесот на пакување, согласно пропишаните цели, правила и процедури на одделот и компнијата.

Бараме:

 • ССП во областа на Прехранбени технологии, Електро-техника Машинство или Авторматика.
 • Мотивација за работа во динамично и напредно технолошко окружување.

Нудиме:

 • Нето плата 28.000.
 • Можност за вработување на кандидати со и без работно искуство.
 • Можност за продолжување на договорот на неопределено време.
 • Платена сменаска работа и работа на празник.
 • 24/7 осигурување од незгода
 • Обезбедеа обука за работа.
 • Обезбедува ХТЗ опрема.
 • Обезбеден топол оброк и пијалоци во текот на работниот ден.
 • Бесплатни компаниски производи за роденден и празници.
 • Можност за обуки и развој поддржани од две интернационални компании.
 • Фит кит - бесплатна месечна членарина која овозможува пристап до повеќе од 300 спортски и други активности за подобрување на вашето здравје.


Доколку се пронаоѓате во бараниот профил и сакате да станете дел од ова семејство на Пивара Ад Скопје, Ве охрабруваме своите биографии да ги испратите на rabota@esi.mk и да ја наведете позицијата за која аплицирате.

Доколку не сакате Вашата биографија да биде сочувана, наведете ја таквата информација во Вашата електронска порака.
 

ЕСИ (Employment Services International)
ул. Костурски херои 62/1,1000 Скопје
T: +389 2 3246-899, Ф: +389 2 3246-897
rabota@esi.mk, www.esi.mk

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде