Vrabotuvanje.com - Работници во производство - Кичево - ЏОЈСОН СЕЈФТИ СИСТЕМС МАКЕДОНИЈА
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работници во производство

Кичево

Рок за пријавување:

 • ЏОЈСОН СЕЈФТИ СИСТЕМС МАКЕДОНИЈА

Џојсон Сејфти Системс Кичево има потреба од

Работници во производство

Задачи:
 • Работи на рачна, автоматска и полуавтоматска машина за шиење, машина за диплење на перниците
 • Учествува во исполнувањето и достигнување на работните цели предвидени од страна на супервизорите и нивно постојано подобрување
 • Работи според стандардизираната работа, работните инструкции, правилата за квалитет и безбедноста и здравјето при работа;
 • Ги пријавува проблемите и активно учествува во нивно разрешување;
 • Активно се залага за континуирано усовршување (придонес на работното место, предлагање на идеи за подобрување);
 • Помага во интеграција на новите оператори во екипата;
 • Го познава и применува модулот за донесување одлуки, донесува одлуки дали парчето е отпад или не. Во случај на отпад го изолира во црвена кутија;
 • Се залага за достигнување на таргетот на квалитет предвиден од фабриката;
 
Ви нудиме:
 • Сигурна работа
 • Редовна плата
 • Дополнителни бонуси и награди
 • Можност за развој во кариерата
 • Обезбеден превоз и храна

Ве молиме испратете ја Вашата апликација за работа на македонски и англиски јазик.
Телефон: +389 45 273 913

Џојсон Сејфти Системс Македонија ДООЕЛ Кичево
Човечки ресурси
ТИРЗ Кичево, 6250 Кичево, Македонија

www.joysonsafety.com

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде