Vrabotuvanje.com - Хигиеничари/ки - Скопје - ПАРКЛЕНД ГРОУП ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Хигиеничари/ки

Скопје

Рок за пријавување:

  • ПАРКЛЕНД ГРОУП ДООЕЛ

Сместен во Градскиот Парк На Скопје, Parkland Hospitality Group – Park Hotel & Spa обезбедува услуги по највисоки стандарди. Нашиот хотел  е олицетворение на хармонија помеѓу елегантни форми и бои, софистициран стил, со што преставува место што го  прави прв избор за патниците

Доколку сте тимски играч, иницијативни, ориентирани кон резултати, аплицирајте за работа во Parkland Hospitality Group на следната работна позиција: 

ХИГИЕНИЧАРИ/КИ

Работни задачи и обврски: 
  • Одржување на хигиена во просториите од хотелот
 ​

Заинтересираните кандидати може да се пријават на огласот преку копчето Брза Апликација, за повеќе информации јавете се на 071388969 ​

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде