Vrabotuvanje.com - Референт за набавки - Скопје - ТИНЕКС-МТ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Референт за набавки

Скопје

Рок за пријавување:

  • ТИНЕКС-МТ ДООЕЛ

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде