Vrabotuvanje.com - Возач - Скопје - Скопје - Виола Трејд ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

  • Виола Трејд ДООЕЛ

 
 

Веледрогерија Виола Трејд има потреба од вработување на мотивирана и амбициозна личност која би се придружила на тимот како:
 

ВОЗАЧ - Б категорија

Локација: Скопје

 

Потребни квалификации:

  • ССС;
  • Претходно работно искуство на иста или слична работна позиција;
  • Возачка дозвола Б – категорија и да знае да управува со комбе.

Посакувани карактеристики:

  • Организираност и одговорност;
  • Самоиницијативност при извршување на работните задачи;
  • Способност за тимска работа;
  • Способност за работа под притисок и на кратки рокови.

Работно време: 08-16 часот
 

 
Вашата Професионална Биографија (на македонски јазик, задолжително со фотографија) доставете ја преку полето Брза Апликација со назнака на апликацијата „За Возач“.
 

Напомена:
 
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани. Апликациите без назнака и фотографија нема да бидат разгледани!
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде