Vrabotuvanje.com - Шофер со Б и Ц категорија - Скопје - Скопје - Даути Комерц
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Шофер со Б и Ц категорија - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

  • Даути Комерц

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде