Vrabotuvanje.com - Управител - Скопје - ДЕЛШОП ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • ДЕЛШОП ДООЕЛ Скопје
 • Адреса: Максим Горки бр.12, 1000 СкопјеДелшоп – ГП Скопје, огласува слободно работно место за:
 

управител

 

Работни цели и задачи:

 • Остварување на стратешките цели на компанијата,
 • Развивање и унапредување на корпоративните вредности на компанијата,
 • Спроведување периодични планови, одлуки, насоки и упатства на органите на управување,
 • Организирање на работата во компанијата, како и непосредна контрола над работењето и преземање активности за континуирано унапредување на компанијата и на условите за работа,
 • Развивање и унапредување на работната средина која овозможува професионален развој на вработените, максимална лична инволвираност и посветеност при извршување на работните задачи, колегијалност и тимски ангажман во постигнувањето на деловните цели на компанијата.

Потребни квалификации и способности:

 • Високо стручно образование
 • Искуство во управување со објекти од најмалку 5 години
 • Одлично познавање на MS Office пакетот и работа со компјутери,
 • Познавање на правилата за добро корпоративно управување,
 • Висок личен интегритет и одговорност кон работата,
 • Менаџерски и лидерски способности,
 • Одлично познавање англиски јазик,
 • Возачка дозвола „Б“ – категорија.

Заинтересираните кандидати треба да ги достават своите апликации на ristova.hr@gmail.com со назнака Управител најкасно до 21.07.2024 година.

Ќе се разгледуваат исклучиво апликациите на кандидатите кои одговараат на условите наведени во огласот и само селектираните кандидати ќе бидат известени и повикани на интервју.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде