Vrabotuvanje.com - Административен асистент - Техничка секретарка - Визбегово - Скопје - МЕГА-АУТОПАРТС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Административен асистент - Техничка секретарка - Визбегово

Скопје

Рок за пријавување:

 • МЕГА-АУТОПАРТС ДООЕЛ

 

Mega Auto Parts има потреба од следната работна позиција

АДМИНИСТРАТИВЕН АСИСТЕНТ - ТЕХНИЧКА СЕКРЕТАРКА
Локација: Визбегово

Потребни квалификации:

 • Задолжително работно искуство во  областа
 • ССС/ВСС
 • Задолжително познавање на MS Office пакетот
 • Познавање на принципи на административно работење
 • Задолжително познавање на англиски јазик
 • Ќе се смета за предност познавање на албански јазик
 • Возачка дозвола-Б категорија

Работни задачи:

 • Прием на странки
 • Водење и документирање на архива
 • Пријава и одјава на вработени  како и  подготовка на договори за работа
 • Постојана комуникација со  јавни институции, поднесување барања и сл
 • Набавка на материјали потребни  за секојдневно  функционирање во  фирмата

Личен профил

 • Работа под притисок
 • Самоиницијативност и посветеност  кон работата
 • Способност за  тимска и  самостојна работа

Компанијата нуди:

 • Покриени  трошоци  за транспорт
 • Можност  за професионален и  личен развој
 • Енергична и  професионална работна средина
 • Конкурентна плата

 

Доколку ваквиот работен ангажман е предизвик за Вас, испратете го вашето CV преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде