Vrabotuvanje.com - Дистрибутер - Скопје - ДЕ-ТА ДЕЈАН ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • ДЕ-ТА ДЕЈАН ДООЕЛ

 

Сара Фешн објавува оглас за

Дистрибутер


 
Потребни квалификации:
 • ССС (IV-степен)
 • Потребна возачка дозвола Б
 • Претходно работно искуство на позиција возач дистрибутер од минимум две 2 години
 • Познавање на рутите низ РМ

Одговорности и задачи:

 • Превземање на производи според налогот за работа
 • Товарење на производи во возилото
 • Истовар на производи 
 • Одговорен пристап и уредно водење на доверената документација (водење запис за рута, запис за полнето гориво, други службени документи)
 • Грижа за возилата со кои ракува

Карактеристики на личност:

 • Вредна и одговорна личност
 • Организиран и тимски ориентиран
 • Почитува утврдени процедури за работа и рокови 
 • Вештини за водење евиденција и пишување извештаи
 • Вештини за услужност и воспоставување добри односи со клиентите


Што нудиме:

 • Бонусен систем 
 • Редовна месечна исплата на К15
 • Платено колективно осигурување
 • Бенефиции и редовни попусти за вработените
 • Тимска работа и пријатна работна атмосфера во која постои менторство, обука и развој од колега со долгогодишно искуство
 • Кариерно напредување

Ве покануваме, доколку имате интерес и соодветствувате со опишаниот профил за позицијата, пратете Ваша апликација со Професионална биографија, електронски преку полето Брза Апликација.

Сите останати начини на аплицирање ќе се сметаат како невалидни!
​Само апликантите кои ќе влезат во потесен круг ќе бидат контактирани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде