Vrabotuvanje.com - Куќна помошничка - локација Велес - Велес - CMS-VEL COMPANY 2015
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Куќна помошничка - локација Велес

Велес

Рок за пријавување:

  • CMS-VEL COMPANY 2015

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Грижа (за деца, за постари лица...) изнесува 16.702 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде