Vrabotuvanje.com - Возач / Дистрибутер - Велес - Велес - ДПТУ ЖИТО ДООЕЛ Велес
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач / Дистрибутер - Велес

Велес

Рок за пријавување:

  • ДПТУ ЖИТО ДООЕЛ Велес

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде