Vrabotuvanje.com - Оператори во забавен центар ,,Dream Zone’’ (Diamond mall) - Скопје - ЛИМАК ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператори во забавен центар ,,Dream Zone’’ (Diamond mall)

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЛИМАК ДОО

Do you want to be part of the Diamond Team?

We offer the opportunity to be part of the team of Limak Doo Skopje, the Mixed-use complex Project, where you will be able to realise your vision, creativity and to apply your professional knowledge.

 

Ако си во потрага по добра забава, сакаш да работиш со деца, аплицирај и  придружи ни се во тимот
 

ОПЕРАТОРИ ВО ЗАБАВЕН ЦЕНТАР ,,DREAM ZONE’’

(Diamond mall)

Опис на работна позиција:

 • Ја надгледува  безбедноста на младите лица.
 • Ги анимира децата за време на настани, забави и работилници.
 • Се осигурува дека сите интерактивни делови во забавниот парк се чисти и безбедни.
 • Креира и развива едукативни и забавни активности за младите лица.
 • Кога е потребно укажува прва помош на млади лица.
 • Го следи интересот, развојот  и рутините на децата за забавниот парк и  ги известува надлежните за резултатите.
 • Ги развива и следи  распоредите за организирани забави
 • Врши останати задачи по барање на претпоставените.

Барани квалификации:

 • Средно образование или пак универзитеска диплома во областа на педагогија, социологија или психологија ќе се смета за предност.
 • Работно искуство на слична или иста позиција ќе се смета за предност
 • Соодветно искуство во безбедност и заштита на млади лица
 • Млада, трпелива и смирена личност
 • Креативна, организирана, флексибилна  и комуникативна личност
 • Познавање на англиски јазик, додека познавање на друг јазик ќе се смета за предност
 • Подготвеност за работа во смени

Компанијата овозможува:

 • Почетна загарантирана плата 30.000 денари со можност за заработка и над 40.000 денари.
 • Додаток на плата за топол оброк
 • Годишен одмор во интервал од  21 ден
 • Регрес за годишен одмор повисок од законски пропишаниот
 • Ваучери за пазарање и подароци
 • Тим билдинг активности и многу забава
 • Можности за иден развој и напредок


Испратете ја Вашата биографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Грижа (за деца, за постари лица...) изнесува 16.702 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде