Vrabotuvanje.com - Оператори во производство - Скопје, Куманово, Велес, Свети Николе - КЕМЕТ ЕЛЕКТРОНИКС МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператори во производство

Скопје, Куманово, Велес, Свети Николе

Рок за пријавување:

  • КЕМЕТ ЕЛЕКТРОНИКС МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде