Vrabotuvanje.com - Административни професии - Огласи
Сподели
Tweet
Сподели

Административни професии - Огласи

Office Manager (м/ж)

ДАЈНА СДЦ ДОО

Скопје

Рок за пријавување:

Izvrsitel vo logistika (м/ж)

РУСКИ-ТРАНС ДОО

Bitola

Рок за пријавување:

Ла тобако (м/ж)

Ла Тобако

Битола

Рок за пријавување:

Рецепционерка - Битола (м/ж)

ЦЕРМАТ ДОО

Битола

Рок за пријавување:

ДЕЛОВЕН АСИСТЕНТ (м/ж)

НО ЛИМИТ Менаџмент

Скопје

Рок за пријавување:

Магационер/Личност за Архива (м/ж)

Human resources

Кавадарци

Рок за пријавување:

Генерална Секретарка (м/ж)

Human resources

Кавадарци

Рок за пријавување:

Референт за набавка (м/ж)

Human resources

Кавадарци

Рок за пријавување:

Административен Работник

Human resources

Кавадарци

Рок за пријавување:

Следна страна

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде