Vrabotuvanje.com - Сообраќај и Транспорт - Огласи
Сподели
Tweet
Сподели

Сообраќај и Транспорт - Огласи

ВОЗАЧ (м/ж)

ЛИВАТАИМ ДООЕЛ

Скопје

Рок за пријавување:

Се бара шофер со ц+е категорија (м/ж)

Valestra Doeel

Skopje

Рок за пријавување:

Доставувачи на пратки (м/ж)

ИН ПОШТА РАДЕСКИ ДООЕЛ

Скопје

Рок за пријавување:

Дистрибутер (м/ж)

ДИМЕ ДОО

Бул.Босна и Херцеговина б.б

Рок за пријавување:

Vozac na tovarno vozilo (м/ж)

РУСКИ-ТРАНС ДОО

Ohrid

Рок за пријавување:

Диспечер\Логистика (м/ж)

КЛИКНИ ЈАДИ ДОО

Скопје

Рок за пријавување:

Службеничка за шпедиција (м/ж)

Human resources

Кавадарци

Рок за пријавување:

Возач на камион

Еко Енерџи Систем

Кавадарци

Рок за пријавување:

Доставувач - помошник

ПАКЕТ МАРКЕТ ДОО Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде