Vrabotuvanje.com - Туризам и Угостителство - Огласи
Сподели
Tweet
Сподели

Туризам и Угостителство - Огласи

Бариста / Шанкер

Тудеј Кафе

Скопје

Рок за пријавување:

Бариста / Шанкер

Шанкер/Келнер (м/ж)

FAMES lounge & coffee bar

Скопје

Рок за пријавување:

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде