Vrabotuvanje.com - Туризам и Угостителство - Огласи
Сподели
Tweet
Сподели

Туризам и Угостителство - Огласи

Хаусмен - Хотел "Холидеј Ин"

Македонија Турист

Скопје

Рок за пријавување:

Хаусмен - Хотел "Холидеј Ин"

Собарки во хотел

Македонија Турист

Скопје

Рок за пријавување:

Собарки во хотел

Продавачки - Кисела Вода

Pizza Jakomo

Скопје

Рок за пријавување:

Продавачки - Кисела Вода

Продавачки - Карпош

Pizza Jakomo

Скопје

Рок за пријавување:

Продавачки - Карпош

Доставувачи на храна - Реон Кисела Вода

Pizza Jakomo

Скопје

Рок за пријавување:

Доставувачи на храна - Реон Кисела Вода

Доставувачи на храна - Реон Карпош

Pizza Jakomo

Скопје

Рок за пријавување:

Доставувачи на храна - Реон Карпош

Kuvar (m/ž)

Mlinarica

Zagreb, Хрватска

Рок за пријавување:

Kuvar (m/ž)

HR Coordinator

Мове Оне Интернатионал ДООЕЛ - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

HR Coordinator

Касиер (м/ж)

Подружница Бургерслат Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

Касиер (м/ж)

Помошник кувар (м/ж)

Подружница Бургерслат Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

Помошник кувар (м/ж)

Следна страна

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде