Vrabotuvanje.com - Казни од 3.000 евра за крадење песок и школки од плажите на Сардинија
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Казни од 3.000 евра за крадење песок и школки од плажите на Сардинија

Занимливости

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде