Vrabotuvanje.com - Забрането возење во зимска јакна, казни до 200 евра
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Забрането возење во зимска јакна, казни до 200 евра

Занимливости

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде