Vrabotuvanje.com - Медицински претставник / Стручен соработник - Скопје - СЕПТИМА ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Медицински претставник / Стручен соработник

Скопје

Рок за пријавување:

 • СЕПТИМА ДООЕЛ

 
СЕПТИМА ДООЕЛ Скопје во име за потребите на странска фармацевтска компанија , распишува оглас за вработување .
 
Доколку сте подготвени да работите во динамично опкружување,  Ве повикуваме да учествувате на конкурсот за следнава позиција:
 
МЕДИЦИНСКИ ПРЕТСТАВНИК/СТРУЧЕН СОРАБОТНИК
За терен на Скопје и дел од Македонија
 
 
Услови за конкурсот:
 • Завршен Медицински, Фармацевтски или Стоматолошки факултет
 • Познавање на англиски јазик
 • Познавање на работа со компјутери
 • Возачка дозвола Б категорија
 • Комуникативност, упорност, и усмереност кон постигнување на целта, организираност, амбициозност како и склоност кон тимска работа
Бараме:
 • Предност имаат кандидатите со работно искуство на слична позиција
 • Спремност за службени патувања
 • Способност за тимска работа
 • Комуникативност, проактивност и ориентираност кон остварување на целта
Нудиме:
 • Работа во позитивно опкружување
 • Константна едукација
 • Динамична и стимулативна работа
 • Нето почетна плата: 31.000 - 40.000 денари, во зависност од претходното работно искуство
Доколку ги задоволувате условите на конкурсот и се гледате себеси како дел од нашиот тим пријавете се и пратете Ваше CV до 31.05.2018 на е mail адреса: b.ignatovska@septima.com.mk.
 
Кандидатите кои ќе влезат во потесен круг ќе бидат повикани на разговор.

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде