Vrabotuvanje.com - Маркетинг менаџер - Скопје - Euro-Grands dooel
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Маркетинг менаџер

Скопје

Рок за пријавување:

  • Euro-Grands dooel
Business Agent

Еуро-Грандс ДООЕЛ чија основна дејност е дистрибуција на сокови и пијалоци на територијата на Македонија, бара:

МАРКЕТИНГ МЕНАЏЕР

Потребни квалификации:

  • Завршено високо образование
  • Минимум претходно работно искуство од 5 години
  • Познавање на англиски јазик
  • Поседување на возачка дозвола Б - категорија
  • Кандидатот треба да се од машки пол

Ние нудиме:

  • Месечни примања во висина од 35.000 до 40.000 денари
  • Работно време од 08:00 до 16:00 часот
  • Пријатно работно окружување
 

Испратете CV со контакт информации со наведена позиција За Маркетинг Менаџер преку полето "Брза Апликација"
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде