Vrabotuvanje.com - Хигиеничари - Скопје Сити Мол - Скопје - Друштво за трговија и услуги ХАУЗ МАЈСТОР ПЛУС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Хигиеничари - Скопје Сити Мол

Скопје

Рок за пријавување:

 • Друштво за трговија и услуги ХАУЗ МАЈСТОР ПЛУС ДООЕЛ
 • Адреса: Митрополит Теодосиј Гологанов бр.15, 1000 Скопје

Хауз Мајстор Плус Дооел Скопје како компанија со долгогодишно искуство во областа на управување и одржување на станбени и деловни објекти, професионални услуги за хигиена и хаусмајсторски работи, има потреба за вработување на 

ХИГИЕНИЧАРИ (м/ж)

за одржување на хигиената во трговскиот центар Скопје Сити Мол
 

 

Личен профил:

 • Одговорна и лојална личност,
 • Самоиницијативност и посветеност на работата,
 • Подготвеност за тимска и динамична работа, 
 • Професионален однос кон клиентите.

Хауз Мајстор Плус Ви нуди: 

 • Професионална обука,
 • Солидни и редовни месечни примања,
 • Работа со квалитетна опрема и средства за работа, 
 • Пријатна работна средина. 
   

Доколку сакате да бидете дел од тимот на Хауз Мајстор Плус, аплицирајте преку полето Брза Апликација или телефонски на 13434 секој работен ден од 08:00 до 16:00 часот. 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Здравство и Социјална работа изнесува 23.752 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде