Vrabotuvanje.com - Медицински преставник / Стручен соработник - Скопје - Ведра Интернешенал А.Д. Софија - претставништво Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Медицински преставник / Стручен соработник

Скопје

Рок за пријавување:

 • Ведра Интернешенал А.Д. Софија - претставништво Скопје
 
 
Интернационалната фармацевтска компанија VEDRA INTERNATIONAL AD Sofia за потребите на своето претставништво во Скопје, Македонија објавува оглас за вработување на:


МЕДИЦИНСКИ ПРЕТСТАВНИК/СТРУЧЕН СОРАБОТНИК

 

Услови за конкурсот:

 • Завршен Медицински, Фармацевтски и Стоматолошки факултет
 • Познавање на работа со компјутери
 • Возачка дозвола Б категорија
 • Комуникативност, упорност, и усмереност кон постигнување на целта, организираност, амбициозност како и афинитет кон тимска работа
   

Бараме:

 • Предност имаат кандидатите со работно искуство на слична позиција
 • Подготвеност за службени патувања
 • Способност за тимска работа
 • Комуникативност, проактивност и ориентираност кон остварување на целта
   

Нудиме:

 • Редовна месечна плата + бонуси
 • Службено возило и мобилен телефон
 • Работа во позитивно опкружување
 • Константна едукација
 • Динамична и стимулативна работа
 
 
Сите заинтересирани кандидати може да достават CV преку полето Брза Апликација.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде