Vrabotuvanje.com - Лабораториски персонал, Координатор за организација на работа на администрација - Скопје - БИОТЕК ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Лабораториски персонал, Координатор за организација на работа на администрација

Скопје

Рок за пријавување:

  • БИОТЕК ДОО

ПЗУ БИОТЕК ЛАБОРАТОРИЈА, објавува оглас за регрутирање на професионални кадри – потенцијални кандидати за позицијата:

1. Лабораториски персонал со искуство за земање крв
2.Координатор за организација на работа на администрација со претходно искуство во дејноста

Потребни квалификации:
  • Задолжително работно искуство во земање на крв
  • Познавање и работа на компјутер – MS office
  • Познавање на англиски јазик
  • Поседување на возачка дозвола Б-категорија- активен возач

Потребни способности и вештини:
  • Одлични организациски и комуникациски способности
  • Организираност и одговорност
  • Тимска работа

Доколку ги поседувате наведените квалификации ја очекуваме Вашата апликација.

Вашата Професионална Биографија доставете ја  преку полето Брза Апликација.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Фармација и Биотехнологија изнесува 36.814 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде