Vrabotuvanje.com - Фармацевтски техничар / Магистер по фармација - Скопје - ФИТОФАРМ ПЛУС ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Фармацевтски техничар / Магистер по фармација

Скопје

Рок за пријавување:

 • ФИТОФАРМ ПЛУС ДОО

 

ФИТОФАРМ - фармацевтско-козметичка индустрија  има потреба од проширување на својот тим на следните работни позиции:
 

 

 1. ФАРМАЦЕВТСКИ ТЕХНИЧАР
 • Средно образование
 • За работа во сектор:  примарно производство (припрема на фармацевтски форми)
 • Работно време: од понеделник до петок
  Прва смена – од 6 до14 ч
  Втора смена – од 14:30 до 22:30 ч
 • Државните и верските празници се неработни
 • Обезбеден превоз
   
 1. МАГИСТЕР ПО ФАРМАЦИЈА
 • Високо образование
 • За работа во сектор:  примарно производство (припрема на фармацевтски форми)
 • Работно време: од понеделник до петок
  Прва смена – од  6 до  14 ч
  Втора смена – од  14:30 до 22:30 ч
 • Државните и верските празници се неработни
 • Обезбеден превоз

   

Ве молиме, да наведете за која работна позиција аплицирате.

При апликација, задолжително да се испрати CV преку полето Брза Апликација.
 
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Фармација и Биотехнологија изнесува 36.814 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде