Vrabotuvanje.com - Чувар - Скопје - БИСИ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • БИСИ ДООЕЛ

Визијата на БИСИ е да создадеме препознатлив бренд во градежништвото, кој на пазарот ќе се истакнува по својата уникатна архитектура и понуда на ПРЕМИУМ станбени и деловни објекти.

Мисијата на БИСИ е да им понудиме на клиентите високо квалитетен производ, кој вклучува изградба на станови и деловен простор по највисоки стандарди, со најсофистицирани материјали, на ексклузивни и атрактивни локации.

Објавуваме работна позиција за: 

ЧУВАР

ОПИС НА РАБОТНОТО МЕСТО:

  • Врши надзор и обезбедување на објектите
  • Врши обезбедување на инвентар и опрема
  • Се грижи за безбедноста на објектот
  • Врши контрола на влегувањето и излегувањето на лица кои влегуваат во објекти што работат до 01 часот по полноќ
  • Се грижи за хигиената на објектот во периодот во кој е на работа

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

  • Завршено средно образование - незадолжително
  • Претходно работно искуство ќе се смета за предност
     

Плата по договор.

Аплицирање само преку телефон: 070-478-903

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сигурност и заштита изнесува 22.035 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде