Vrabotuvanje.com - Сервисер/монтер; Помошник сервисер/монтер; Општ работник; Машински инженер; Менаџер за продажба; Хигиеничарка - Скопје - Радек дооел
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Сервисер/монтер; Помошник сервисер/монтер; Општ работник; Машински инженер; Менаџер за продажба; Хигиеничарка

Скопје

Рок за пријавување:

  • Радек дооел
  • Адреса: Јадранска Магистрала 71б, 1000 Скопје
  • Веб страна: http://www.radek.com.mk

РАДЕК ДООЕЛ СКОПЈЕ - продажба на машини за обработка на дрво и метал има потреба од следните работни позиции:

СЕРВИСЕР/МОНТЕР
ПОМОШНИК СЕРВИСЕР/МОНТЕР
ОПШТ РАБОТНИК
МАШИНСКИ ИНЖЕНЕР
МЕНАЏЕР ЗА ПРОДАЖБА
ХИГИЕНИЧАРКА

Потребни квалификации:

  • Со и без работно искуство;
  • Oдговорни, посветени и лојални личности со желба за напредок во кариерата;
  • Стабилни личности со одлични комуникациски вештини;
  • Поседување високо ниво на лична организираност;
  • Склоност кон учење и отвореност кон нови искуства и знаења.

Локација: Скопје, Јадранска Магистрала 71б (Индустриска зона Визбегово).
Работно време: Понеделник-Петок 09:00-17:00 ч.

www.radek.com.mk

Заинтересираните кандидати ги покануваме да го испратат своето CV преку полето Брза Апликација, со задолжителна назнака за позицијата за којашто аплицираат.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде