Vrabotuvanje.com - Фармацевт - Скопје - БЕТАМЕДИКО - ТРАДИНГ Елизабета ДООЕЛ експорт-импорт
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • БЕТАМЕДИКО - ТРАДИНГ Елизабета ДООЕЛ експорт-импорт

Веледрогерија Бетамедико Традинг 
објавува конкурс за вработување на:

ФАРМАЦЕВТ
1 (Еден) Извршител

Опис на работата:

  • Административни регулаторни работи;
  • Регистрација на нови производи.

Потребни квалификации:

  • ВСС - Фармацевтски Факултет;
  • Положен државен испит;
  • Познавање на англиски јазик;
  • Работа со компјутер.

Сите заинтересирани кандидати може да ги испратат своите биографии со задолжителна фотографија преку полето “Брза Апликација” најдоцна до 06.12.2021.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Фармација и Биотехнологија изнесува 36.814 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде