Vrabotuvanje.com - Медицинска сестра - Куманово - Куманово - КВАЛИТЕТ-ПРОМ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Медицинска сестра - Куманово

Куманово

Рок за пријавување:

  • КВАЛИТЕТ-ПРОМ ДООЕЛ

 

Компанијата Квалитет Пром ДООЕЛ Куманово има потреба од следната работна позиција
 
МЕДИЦИНСКА СЕСТРА
За место Куманово
 

Кандидатите треба да ги исполнуваат следните потребни услови и карактеристики:
  • Завршено Медицинско образование
  • Положен државен испит
Личен профил:
  • Организираност и одговорност
  • Одлични комуникациски вештини
  • Професионален и љубезен однос кон клиентите
  • Способност за индивидуална и тимска работа
  • Лојалност, самоиницијативност, темелност, енергичност
  • Способност за работа под притисок и со кратки рокови
 
Согласно Законот за Заштита на лични податоци, Ве молиме во текстот на е-поштата да наведете дали прифаќате Вашите податоци да се чуваат во нашата база на биографии во Одделот за човечки ресурси по истек на активниот оглас. Сите добиени податоци што ќе се чуваат во Одделот за човечки ресурси ќе се обработуваат единствено за потребите на процесот за регрутација и селекција на кадар и ќе се чуваат во временски период од една година. Доколку нема никаква напомена од Ваша страна, податоците ќе бидат уништени.
 
Сите заинтересирани кандидати можат да аплицираат доколку сметаат дека ги исполнуваат бараните компетенции и услови со испраќање на своето CV преку полето Брза Апликација или да се јават на телефонски број 070/342-758.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Здравство и Социјална работа изнесува 23.752 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде