Vrabotuvanje.com - Магационери - Скопје - Тотал Пост Логистик
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Тотал Пост Логистик


 

Тотал Пост Логистик објавува оглас за

Магационери - Реон Скопје

 

Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование
 • Претходно работно искуство ќе се смета за предност
 • Возачка дозвола Б – категорија ( активен возач)

Одговорности и задачи:

 • Превземање и доставување на пратки
 • Водење на уредна документација
 • Одговорност за проток на пратки

Личен профил:

 • Одлични комуникациски и преговарачки вештини
 • Организираност и одговорност
 • Ориентираност кон клиенти
 • Флексибилност за работа на терен
 • Способност за индивидуална и тимска работа

Ние нудиме:

 • Редовно месечна плата во висна од 23.000денари
 • Работно време од 16-23 часот

Вашата кратка биографија можете да ја доставите преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде