Vrabotuvanje.com - Тим лидери - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот


МЕЃУНАРОДНА КОМПАНИЈА РАСПИШУВА ОГЛАС
за позиција ТИМ ЛИДЕРИ за во Скопје
 
За примените кандидати е обезбедена обука од компанијата 
FULL TIME (Предност имаат невработени лица кои можат да започнат веднаш)
 PART TIME (предност имаат кандидати кои работат само прва смена)
 
Компанијата обезбедува:
специјализирани обуки за менаџерски позиции
фер,коректна работна атмосфера
мотивирачки месечни приходи 
 АПЛИЦИРАЈТЕ со CV преку полето Брза Апликација
задолжително интервју за сите кадидати.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Менаџмент изнесува 39.113 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде