Vrabotuvanje.com - Supply Chain Specialist - Trainee Program (Multiple Positions) - Скопје - ЛИДЛ СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Supply Chain Specialist - Trainee Program (Multiple Positions)

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЛИДЛ СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ Скопје

 ​​

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Менаџмент изнесува 39.113 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде