Vrabotuvanje.com - Хигиеничар - Скопје - ПЗУ БИОТЕК ЛАБОРАТОРИЈА
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ПЗУ БИОТЕК ЛАБОРАТОРИЈА

 

ПЗУ БИОТЕК ЛАБОРАТОРИЈА, објавува оглас за регрутирање на професионални кадри – потенцијални кандидати за позицијата:

ХИГИЕНИЧАР

Главни одговорности:
  • Редовно одржување на хигиената во сите простории на лабораторијата 
  • Разни задолженија од областа на хигиената согласно интерните процедури и стандарди воспоставени во Лабораторијата.
 
Потребни способности и вештини: 
  • Мотивирана и стабилна личност
  • Флексибилност за индивидуална и тимска работа
  • Лојалност, самоиницијативност, темелност, енергичност
 
Потребни квалификации: 
  • Работно искуство од 1 година ќе се смета за предност
  • Минимум средно образование

Известување за приватност на кандидати за вработување

Со доставата на мојата биографија се согласувам ПЗУ Биотек лабораторија да обработува податоци за цели на пополнување на отворената работна позиција за која конкурирам но и да ги користи податоците од мојата биографија, вклучувајќи ги и сертификатите, препораките и сите останати документи со цел во иднина да ги разгледа и за други отворени работни позиции од кои ќе има потреба компанијата.  

Ве покануваме, доколку имате интерес и соодветствувате со опишаниот профил за позицијата, пратете ваша апликација со Професионална биографија преку полето Брза Апликација.

**Ги замолуваме само кандидатите кои ги исполнуваат горенаведените услови да аплицираат на огласот.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Здравство и Социјална работа изнесува 23.752 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде