Vrabotuvanje.com - Извршители за физичко обезбедување во казино - Скопје - ПЕРПЕТУУМОБИЛЕ СЕКЈУРИТИ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Извршители за физичко обезбедување во казино

Скопје

Рок за пријавување:

  • ПЕРПЕТУУМОБИЛЕ СЕКЈУРИТИ ДООЕЛ


 

Перпетуумобиле Секјурити Скопје има потреба од вработување на
Извршители за физичко обезбедување во казино

 

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Поседување на лиценца за обезбедување од Комора за обезбедување на РМ
     

Сите заинтересирани кандидати своите биографии можат да ги испратат преку полето Брза Апликација.​

Напомена:
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сигурност и заштита изнесува 22.035 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде