Vrabotuvanje.com - Машински инженер (м/ж) - Охрид - FEDS
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Машински инженер (м/ж)

Охрид

Рок за пријавување:

 • FEDS
 • Адреса: s.Kosel Kompleks EMO, 6000 Ohrid
 • Веб страна: http://www.feds.mk

FEDS-e специјализирана компанија за производство на разни видови телескопски лизгалки и линеарни шини. Тимот на Федс вработува: 

МАШИНСКИ ИНЖЕНЕР (М/Ж)

Потребни квалификации:

 • Универзитетска диплома
 • Претходно работно искуство на истата позиција
 • Напредно познавање на англиски јазик
 • Познавање на AutoCAD и SOLID WORKS


Личен профил:

 • Организираност и ефикасност 
 • Способност за тимска работа


Што нудиме:

 • Работа на неопределено време
 • Плата од 45.000 до 80.000 МКД
 
Својата професионална биографија CV може да ја доставите електронски преку полето Брза Апликација 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Машинско инженерство и Бродоградба изнесува 26.404 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде