Vrabotuvanje.com - Оператори на ЦНЦ машини и општи работници во метална индустрија - Охрид - FEDS
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператори на ЦНЦ машини и општи работници во метална индустрија

Охрид

Рок за пријавување:

  • FEDS
  • Адреса: s.Kosel Kompleks EMO, 6000 Ohrid
  • Веб страна: http://www.feds.mk

FEDS-e специјализирана компанија за производство на разни видови телескопски лизгалки и линеарни шини. Тимот на Федс вработува: 

ОПЕРАТОР НА ЦНЦ МАШИНИ И ОПШТИ РАБОТНИЦИ ВО МЕТАЛНА ИНДУСТРИЈА

Потребни квалификации:

  • ССС
  • Претходно работно искуство на истата позиција


Личен профил:

  • Организираност и ефикасност 
  • Способност за тимска работа


Што нудиме:

  • Работа на неопределено време
  • Плата од 31.000 до 60.000 МКД
 
Својата професионална биографија CV може да ја доставите електронски преку полето Брза Апликација 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Машинско инженерство и Бродоградба изнесува 26.404 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде