Vrabotuvanje.com - Припремач во производство - Охрид - Inospektar dooel
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Припремач во производство

Охрид

Рок за пријавување:

  • Inospektar dooel

 
Заради проширување на капацитетите, ИНОСПЕКТАР ДООЕЛ има потреба од
 
ПРИПРЕМАЧ ВО ПРОИЗВОДСТВО

ОДГОВОРНОСТИ И ЗАДАЧИ

  • Врши припрема на производите наменети за сите производни линии согласно зададената производна рецептура од страна на одговорното лице ;
  • Ракува со опремата за припрема;
  • Се грижи за рационална искористеност на суровините;

 

потребни квалификации

  • Работно искуство на иста или слична позиција се смета за предност;

Конкурсот е отворен 10 работни дена од неговото објавување (од 12.02.2024  до 26.02.2024). Доколку сте заинтересирани и ги исполнувате горенаведените квалификации јавете се на 071 232 322. 

Локација :15ти Корпус, Охрид.

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Машинско инженерство и Бродоградба изнесува 26.404 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде