Vrabotuvanje.com - Мониторинг оператор (м/ж) - Скопје - ПЕРПЕТУУМОБИЛЕ СЕКЈУРИТИ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Мониторинг оператор (м/ж)

Скопје

Рок за пријавување:

 • ПЕРПЕТУУМОБИЛЕ СЕКЈУРИТИ ДООЕЛ


 

Перпетуумобиле Секјурити Скопје има потреба од вработување на
Мониторинг оператор (м/ж)
 
 
Работната позиција вклучува:
 • Надгледување и управување со системот во Мониторинг Центар 
 • Извршување на оперативни и административни задачи
 • Работење во смени (дневна/ноќна)
 • Вклучена целокупна обука
 
Потребни квалификации:
 • ССС/BCC
 • Познавање на работата со MS Ofiice (Word и Еxel)
 • Способност за индивидуална и тимска работа
 • Професионалност кон работата
 • Одговорност
 • Дисциплинираност
 • Почитување на правила и кодекс на работа
 • Позитивен став кон работата
   

Сите заинтересирани кандидати своите биографии можат да ги испратат преку полето Брза Апликација.​

Напомена:
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сигурност и заштита изнесува 22.035 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде