Vrabotuvanje.com - Електро инженер за изведба - Скопје - Гранд Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Електро инженер за изведба

Скопје

Рок за пријавување:

  • Гранд Скопје

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Машинско инженерство и Бродоградба изнесува 26.404 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде