Vrabotuvanje.com - Оператор во производство - Охрид - Inospektar dooel
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператор во производство

Охрид

Рок за пријавување:

  • Inospektar dooel

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Машинско инженерство и Бродоградба изнесува 26.404 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде