Vrabotuvanje.com - Техничар за одржување на тест табли - Скопје - Kromberg & Schubert Macedonia Sk DOOEL
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Техничар за одржување на тест табли

Скопје

Рок за пријавување:

  • Kromberg & Schubert Macedonia Sk DOOEL

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Машинско инженерство и Бродоградба изнесува 26.404 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде