Vrabotuvanje.com - Референт во финансии - Скопје - ЕУРО ТАБАК ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Референт во финансии

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЕУРО ТАБАК ДОО

 
Eуротабак е компанија која се стреми да биде претпочитан избор за дистрибутер на принципалите и на клиентите во земјата со модерен и ефикасен дистрибутивен систем, најголема покриеност на продажни места, најбрз пробив на пазарот, извонредна грижа за клиентите и големо портфолио на производи со врвен квалитет за крајните потрошувачи.
 
ЕУРОТАБАК ИМА ПОТРЕБА ОД РЕФЕРЕНТ ВО ФИНАНСИИ

Локација: Скопје
Оддел: Финансии
Рок за пријавување: 13.07.2024
Позиција: 1

Цел на работното место:

Одговара за работење со финансиските и сметководствените информации на организацијата, со што овозможува носење на информирани одлуки.

Работни задачи:

 • Врши усогласување на картици со комитенти, изготвува записници и конфирмации;
 • Книжи изводи и контактира со комитенти;

Услови за работа:

 • Редовна месечна плата
 • Полно работно време- 40 часа
 • Работа на определено време со можност за продолжување на неопределено
 • Обезбедени услови за работа со сите потребни материјално-технички средства
 • Приватно здравствено осигурување
 • Континуирани обуки и стручно доусовршување

Потребни квалификации:

 • Високо обраозвание (Економска насока)
 • Најмалку 1 година искуство во финансии или сметководство
 • Комуникациски вештини
 • Познавање на англиски јазик
 • Одлично познавање на MC Office- Excell, Word

Како да аплицирате:
Доколку ги поседувате потребните вештини и искуство за да се приклучите на нашиот тим, аплицирајте за оваа позиција на нашата веб страна http://eurotabak.com.mk/kariera/, и ќе бидете исконтактирани од тимот на Човечки Ресурси на  Еуро Табак.
 
Краен рок за аплицирање: до 13.07.2024
Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Економија, Финансии и Сметководство изнесува 28.521 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде