Vrabotuvanje.com - Лице за обезбедување - Шуто Оризари - Скопје - ГАРД ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Лице за обезбедување - Шуто Оризари

Скопје

Рок за пријавување:

 • ГАРД ДООЕЛ
 • Адреса: Бул. Видое Смилевски Бато бр.8а2/-44 Аеродром, 1000 Скопје
 • Веб страна: http://www.gard.mk

Поради проширување на својот тим, објавуваме оглас за работна позиција:
 

ЛИЦЕ ЗА ОБЕЗБЕДУВАЊЕ
за Шуто Оризари - Скопје

Потребни квалификации: 

 • Завршено средно образование
 • Поседување на Лиценца за обезбедување од Комора за обезбедување на Р.М.
 • Претходно работно искуство ќе се смета за предност

Очекувани персонални компетенции:

 • Професионалност во работата
 • Организираност, одговорност и самоиницијативност
 • Способност за работа под притисок
 • Адаптабилност во динамична работна средина
 • Одлични комуникациски вештини
 • Одговорна, лојална, мотивирана и стабилна личност
 • Способност за континуирано стручно усовршување и професионален развој

Се работи во смени.
Плата по договор.

Сите заинтересирани кандидати да достават CV, преку полето Брза Апликација.
Селектираните кандидати ќе бидат повикани на разговор. 

Контакт: 075 260 130

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сигурност и заштита изнесува 22.035 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде